Kim jesteśmy? Niezmiennie od 1993 roku działamy jako sklep muzyczny "Pod Nazwą". W internecie naszą nazwą jest "najlepszamuzyka.pl", bo od 2007 roku prowadzimy sklep on-line (właśnie ten, w którym jesteś). Od dawna jesteśmy też na Allegro jako użytkownik PodNazwa (płyty od ręki) oraz użytkownik najlepszamuzyka- (płyty na zamówienie).

Sprzedajemy tylko nowe płyty winylowe, płyty CD i SACD oraz muzyczne DVD i Blu-ray - sprowadzamy je sami z całego świata, także te trudno dostępne, kolekcjonerskie, np. wydania audiofilskie, japońskie, amerykańskie etc. Amerykańskie lubimy najbardziej.

Cenimy proste rozwiązania, zachowujemy wysokie standardy, solidnie pakujemy i szybko wysyłamy (jeszcze tego samego dnia przy zamówieniach do 12:00).
Możemy dużo więcej na zamówienie specjalne, ale i tak mamy wiele "od ręki": ponad 3000 płyt winylowych, niezły wybór SACD. Wszystkie płyty nowe, w folii.

Ostatnio powiększyliśmy ofertę o kilka tysięcy tytułów płyt winylowych NA ZAMÓWIENIE - w prosty i bezpieczny sposób możesz u nas zamówić ciekawe tytuły, które dla Ciebie sprowadzimy z USA. I mamy nadzieję, że ta opcja dla cierpliwych też się Wam, drodzy nasi Klienci, spodoba!

Zapraszamy.
Najlepsza muzyka - w najlepszym wydaniu.

najlepszamuzyka.pl & friends

zdjęcie z naszego stoiska płytowego na Audio Video Show 2019