Kim jesteśmy? Niezmiennie od 1993 roku (to już 25 lat!!) działamy w Tarnowskich Górach jako sklep muzyczny "Pod Nazwą", chociaż z tą nazwą to trochę skomplikowane... w internecie naszą nazwą jest "najlepszamuzyka.pl", bo od 2007 roku prowadzimy sklep on-line (właśnie ten, w którym jesteś). Do tego od dawna sprzedajemy poprzez Allegro jako użytkownik PodNazwa, a od niedawna także jako użytkownik najlepszamuzyka-. Wracając do pytania: jesteśmy po prostu jednym z tych wiecznie wymierających, niezależnych sklepów płytowych, co mają się świetnie! ;)

Sprzedajemy tylko nowe płyty winylowe, płyty CD i SACD oraz muzyczne DVD i Blu-ray - sprowadzamy je sami z całego świata, także te trudno dostępne, kolekcjonerskie, np. wydania audiofilskie, japońskie, amerykańskie etc. Amerykańskie lubimy najbardziej.

Cenimy proste rozwiązania, zachowujemy wysokie standardy, solidnie pakujemy i szybko wysyłamy (jeszcze tego samego dnia przy zamówieniach do 14:00).
Zamówienia można też składać / odbierać w siedzibie naszego sklepu w Tarnowskich Górach. Możemy dużo więcej na zamówienie specjalne, ale i tak mamy dużo "od ręki": ponad 3000 płyt winylowych. Tylko nowe, w folii.

Ostatnio powiększyliśmy ofertę o kilka tysięcy tytułów płyt winylowych NA ZAMÓWIENIE - w prosty i bezpieczny sposób możesz u nas zamówić ciekawe tytuły, które dla Ciebie sprowadzimy z USA. I mamy nadzieję, że ta opcja dla cierpliwych też się Wam, drodzy nasi Klienci, spodoba!

Zapraszamy.
Najlepsza muzyka - w najlepszym wydaniu.